SEVIS

برای SEVIS Fee سویس فی که به I-901 Fee هم مشهور هست متقاضی های ویزای F1 و J1 باید از طریق لینک زیر هزینه پرداخت کنند و پرینت تاییدیه را برای مصاحبه به همراه داشته باشند .

http://www.fmjfee.com

فرم ۹۰۱-I را تکمیل و مبلغ موردنظر را پرداخت می‌کنید. دقت کنید که دسترسی به این سایت با آی پی ایران امکان‌پذیر نمی‌باشد؛ بنابراین تدابیر لازم برای ورود به سایت را اتخاذ فرمایید.

برای تکمیل فرم ۹۰۱-I و پرداخت نیاز به اطلاعات مندرج در I20 (School Code, SEVIS Code)و اطلاعات یک کردیت کارت بین‌المللی دارید.

در اینجا هم توصیه می‌شود که سه روز قبل از مصاحبه SEVIS Fee را پرداخت نمایید.

همچنین افراد متقاضی ویزای F2 یک Code SEVIS در I20 خود دارند؛ اما نیازی به پرداخت SEVIS Fee ندارند. همچنین دوستانی که ریجکت شدند نیازی به پرداخت دوباره SEVIS Fee ندارند و می‌توانند با همین تأییدیه قبل از گذشت یک سال از زمان پرداخت دوباره اقدام کنند؛ چون هزینه SEVIS Fee برای یک سال از زمان پرداخت اعتبار دارد.

اگر SEVIS Fee را برای یک I20 پرداخت کرده‌اید؛ اما با I20 دیگری به سفارت می‌خواهید بروید و از زمان پرداخت هنوز یک سال نگذشته است، با ارسال یک ایمیل به fmjfee.sevis@dhs.gov تحت عنوان SEVIS TRANSFER می‌توانید اطلاعات خود را در سیستم SEVIS به ۲۰I جدید انتقال دهید. البته اگر I20 جدید شما از همان دانشگاه صادر شده است و SEVIS Code تغییری نکرده است، نیازی به این کار نیست و می‌توانید با همان اطلاعات قبلی به سفارت بروید.

SEVIS